POP - ART BALKON


Nefes alacağımız ve güzel vakit geçireceğimiz evimizdeki en önemli yer artık balkonlarımız. Kentleşmenin çoğaldığı ve yeni projelerin arttığı son yıllarda balkon sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Pop- art bir tasarım ile rengarenk balkonlar oluşturmak ve beş çaylarınızı renklendirmek çok daha kolay…

  • Pop-art dendiğinde aklımıza gelen ilk şey tabi ki neon renkler ve desenler. Bu yüzden balkonda kullanacağınız renklerin neon tonlarını kullanmanız uygun olacaktır. Pop art dekorasyonu yaparken rengârenk olmaktan ve renkleri karıştırmaktan korkmayın. Biz de duvarlarda pop – art tasarımlarda en çok sevilen renk olan pembeyi tercih ettik.
  • Her tarz da olduğu gibi aksesuarlar pop art dekorasyon tarzında da önemli bir tamamlayıcıdır. Aksesuar olarak renkli vazolar, kokulu mumlar, neon kupalar kullanabilirsiniz. Renkli çiçekler ve saksılar balkon tasarımımızdaki en önemli aksesuarlarımız oldu.
  • Pop art dekorasyonun da mobilyalar akılda kalıcı ve abartılı olmalıdır. Neon renkli veya geometrik desenli mobilyalar tarzınızı çok iyi yansıtacaktır. Biz de pop – art dekorasyonu daha iyi yansıtabilmek adına mavi tonda koltuk ve renkli kırlentler kullandık.
  • Pop art dekorasyon için aydınlatmalar da dikkat çekici ürünler arasındadır. Abartılı büyüklükte lambalar günümüz trendleri arasında ve pop art dekorasyon ürünleridir. Balkonlarımızı aydınlatmak adına duvarlara astığımız aydınlatmaların boyutlarına takılmadan korkusuzca ürün tercihi yapabildik.