AVRUPA KLASİK ADA MUTFAKOlmazsa olmaz durak noktalarımız olan mutfaklarımızı,
gün içinde sık sık ziyaret etmekteyiz. Mutfaklar evimizin, yemek pişirdiğimiz, yediğimiz, hatta çoğu zaman ailemizle ve arkadaşlarımızda sosyalleştiğimiz bir parçasıdır. 

  • Mutfak dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi mutfak içerisinde kullandığınız beyaz eşyaların konumudur. Beyaz eşyalar mutfakta sıklıkla kullanıldığı için, gün içerisinde elinizin altına takılmak yerine pratik kullanım avantajları sunması gerekiyor. Bu yüzden tasarımımızda çalışma üçgeni oluşturmaya dikkat ettik.

  • Küçük ya da büyük olması fark etmez, mutfağımızdan beklentimiz genel çerçevede temiz, ferah ve gözümüze güzel görünmesidir. Mutfağımızda bunları sağlayabilmek için açık ton kullanıma dikkat ettik, böylece olduğundan daha ferah görünmesini sağladık.

  • Mutfak dekorasyonunuzun hem modern hem de fonksiyonel olması büyük önem taşıyor. Bu yüzden hem Avrupa klasiğinden vazgeçmedik hem de modern bir hava katmak ve kullanım alanını genişletmek için ada tipi mutfak detayı oluşturduk.

  • Tezgah malzemesi seçerken, asitli yiyecekleri, kesici aletleri ve yüksek ısıyı hesaba katmak oldukça önemli. Bu yüzden tezgah seçimimizi doğal taştan yana kullandık.